רכיבה טיפולית- סיפורי הצלחה של מדריכים - העמותה לרכיבה טיפולית בישראל
רכיבה טיפולית- סיפורי הצלחה של מדריכים

 

"מטרת החיים היא לא האושר, היא להיות מועילף להיוצ מכובד ורחום, לעשות שינוי כלשהו שיעיד כי חיית וחיית טוב"

ראלף וולדו אמרסון

בתחום הרכיבה הטיפולית ובכלל, נהוג לספר על המקרים הרבים הם הצלחנו לסייע למטופל להתמודד עם קושי, לרפא מחלה ולהצליח לעבור עוד אתגר בחיים. החלטנו, במקום זה, להאיר מעט את הזרקור על האנשים המופלאים אשר מביאים להצלחה זו ולהציג את זווית המטפל.

משה, בן 43, אב ל-3 ילדים

אחרי שנים של עבודה בתחום ההייטק, החלטתי לעשות שינוי וללכת אחרי האהבה שלי לחיות וללמוד להיות מדריך רכיבה טיפולית. כעת נפתח לי עולם של אפשרויות לטפל בילדים, לקום בבוקר לחווה, עם חיוך של ייעוד, חיוך של נתינה ולא עוד יום במשרד.

איציק בן 28

כאדם יצירתי ורגיש, חיפשתי את המקצוע הנכון עבורי ולמדתי עיצוב גרפי. אחרי ניסיונות ומחשבות רבות הבנתי שאני לא עוסק במקצוע הנכון עבורי. החלטתי לעשות מעשה, ולהירשם לקורס רכיבה טיפולית. עבדתי שנתיים באורווה, הכרתי את עולם הסוסים והתאהבתי. היום אני מדריך רכיבה טיפולית ואני יכול לומר בביטחון רב כי מצאתי את הייעוד שלי בחיים כאשר הבנתי שאני מצליח לעזור לעוד ילד, לעוד משפחה.

סמדר בת 51

האהבה שלי על החיים הייתה סוסים- חשבתי על זה כתחביב אבל לא כמקצוע. 30 שנה עבדתי בשירות לקוחות ויום אחד החלטתי לממש את האהבה שלי לסוסים ולהפוך אותה למקצוע. התחלתי לימודי רכיבה טיפולית, התפתחתי ולמדתי המון. זכיתי באפשרות לטפל בילדים שלא פגשתי לפני שהגעתי למרכז. השינוי אפשרי והוא מבורך. ההמלצה שלי- לא לבזבז עוד יום בלי הייעוד שלכם.

אורי בן 23

לאחר שסיימתי את שירותי הצבאי, חיפשתי מה ללמוד. ראיתי מודעה על קורס לרכיבה טיפולית והחלטתי לבדוק. הגעתי רק לשמוע…התאהבתי במקום, בצוות החווה, בסוסים וברעיון. השתמשתי בכספי הפיקדון כדי להפוך את האהבה שלי למקצוע לחיים. אני מטפל בילדים עם צרכים מיוחדים, מכל מטופל אני לומד יותר על עצמי. כל יום הוא מתנה.

מספיק אדם אחד בחייו של ילד כדי להראות לו שאפשר לבחור גם בדרך אחרת. לפתוח לו צוהר לבחור במסלול חיים חדש. בוא להיות אותו אדם משפיע.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram