הצהרת נגישות - העמותה לרכיבה טיפולית בישראל

פעילות העמותה מתקיימת במתחם טיפולי ייעודי, מותאם ומונגש לצרכי כלל האוכלוסיות הנעזרות

כתובתנו, גם ב WAZEהמרכז לרכיבה טיפולית בישראל, דרך הלורד, תל מונד

טלפון: 09-7965880

מנהלת המרכז, ד"ר דורית ברפמן

טל: 052-8349084

מייל: dorit@trci.org.il

 

     במקום:

  • דרכי גישה נגישות
  • שילוט הכוונה נגיש
  • חניות נכים
  • שירותי נכים
  • מעלית
  • ניתן לבקש את עזרת הצוות


דרכי הגעה 

 מכביש 4 לכיוון צפון כקילומטר לפני מחלף דרור, לפנות ימינה לכביש 5522 – הכניסה הדרומית לתל מונד.

אחרי כ- 800-900 מטר על כביש 5522 לפנות פניה חדה ימינה. הכניסה למתחם דרך שער ירוק מימין לבית הלורדים הישן.

הצהרת נגישות

אתר אינטרנט – כללי

העמותה לרכיבה טיפולית בישראל שואפת להבטיח כי שירותיו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. העמותה השקיעה כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות עצמאות.

נגישות ב- www.trci.org.il
העמותה לרכיבה טיפולית בישראל מעמידה לרשותה את אתר האינטרנט של נגישות המשתמש, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- trci.org.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של trci.org.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

העמותה לרכיבה טיפולית בישראל ממשיכה במאמציה לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכנים של העמותה לרכיבה טיפולית בישראל לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתר trci.org.il או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.

צרו איתנו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של העמותה לרכיבה טיפולית בישראל כדלקמן:

דוא”ל: trci@trci.org.il

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram