כלבנות טיפולית- סיפורי הצלחה של מדריכים - העמותה לרכיבה טיפולית בישראל
כלבנות טיפולית- סיפורי הצלחה של מדריכים

"אפילו יותר מהחום והחיבה אותם אנחנו מקבלים, חשובים החום והחיבה אותם אנחנו נותנים. באמצעות הענקת חום וחיבה, בכך שיש לנו תחושה אמיתית של אכפתיות לאחרים, אנו מקבלים את התנאים לאושר אמיתי…"

הדלאי לאמה

רצינו לספר לכם קצת, על אותם אנשים אשר החליטו להפוך את החום והאהבה שקיבלו לאורך חייהם מבעלי חיים בכלל וכלבים בפרט ליכולת להעניק חום, אהבה וטיפול מקצועי באמצעות אותם כלבים וכך להגיע לתחושת סיפוק אמיתית של מקצוע לחיים המשלב בתוכו הגשמה, ונתינה מלאה.

אסתר, בת 49

אחרי לא מעט שנים במקום העבודה שלי, הרגשתי כי אני "תקועה" במקום…התקדמתי, למדתי והשתכרתי בצורה יפה מאוד. משהו היה חסר לי. אחרי התלבטויות רבותף החלטתי שאני רוצה לעבור שינוי- חיפשתי מה אני הכי אוהבת לעשות ללא שיקולים וחששות ומכאן הגעתי לתחום הכלבנות הטיפולית. כיום אני מצליחה לשלב את העבודה עם תרומה אדירה לאנשים ובעיקר לילדים עם האהבה הגדולה שלי לכלבים.

אילנה, בת 26

הגעתי לתחום הזה מתוך אהבה לכלבים ולתחום הטיפול, ובשל הרצון שלי לשלב את העבודה עם תחושת סיפוק ונתינה. במהלך הקורס בעמותה לרכיבה טיפולית קיבלתי את הכלים לעשות זאת, ונפתחו עיניי לגבי האפשרויות המרובות והמגוונות שמצויות בשילוב כלבים בטיפול.

רונן, בן 34

כבר מילדות אני מחובר לכלבים ותמיד מצאתי בהם אושר, שמחה ואהבה ללא תנאי. עם זאת, לא האמנתי עד כמה הכלבים יכולים לעזור למבוגרים וילדים כאחד. בקורס כלבנות טיפולית בעמותה לרכיבה טיפולית למדתי כיצד להפעיל את הכלב לטובת האדם העומד מולו. קיבלתי כלים מדהימים בהם אני נעזר בטיפולים השונים. מעבר לפרנסה- הסיפוק הגדול והרצון בהושטת יד למטופלים שלי (ובאופן עקיף למשפחות המטופלים) עושה את העבודה.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram